• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Із-за протестів у Франції закриваються школи і назріває транспортна катастрофа

Реклама на dsnews.ua
Протести проти пенсійної реформи призвели до закриття частини французьких шкіл і транспортного колапсу в країні

Про це повідомляє Le Figaro, передає "ДС"

"У Франції і далі тривають акції протесту працівників державного сектора проти пенсійної реформи президента Еммануеля Макрона. Так, у Парижі спостерігається посилена присутність поліції вздовж Єлисейських полів, перекриті вулиці, що ведуть в офіси Макрона і прем'єр-міністра", - зазначено в повідомленні.

Відзначається, що в Парижі та інших великих містах з-за цих протестів пасажири зіткнулися з цим транспортним хаосом, авіакомпанії скасували 20% рейсів, а у французькій столиці закриті десятки шкіл. Профспілки закликали залізничників, лікарів, вчителів та інших державних службовців вийти на протест до того, як уряд представить подробиці пенсійної реформи.

Велика протестна активність спостерігається і в інших французьких містах. Так, в Бордо і Марсель тисячі демонстрантів розмахували прапорами профспілок і тримали плакати з написом "Ми повинні позбутися від Макрона". Акції протесту проходять в Ренні, Ліоні, Нанті.

Нагадаємо, 8 грудня паризька поліція застосувала водомет проти протестувальників руху "жовтих жилетах", які кидали факели і влаштовували підпали в одному з торгових районів французької столиці.

    Реклама на dsnews.ua