• USD 28.7
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Ізраїль закриває кордони через новий COVID-штам

В Ізраїлі в суботу ввечері заборонили в'їзд іноземцям до країни, щоб запобігти поширенню COVID-варіанту Omicron

Реклама на dsnews.ua

Нові правила набувають чинності в ніч на неділю, передає "ДС" з посиланням на Times of Israel.

Вони забороняють іноземним громадянам в’їзд до Ізраїлю на 14 днів, якщо вони не отримають спеціальний дозвіл від урядової комісії.

Ізраїль знову відкрив для іноземного туризму на початку листопада, вперше з початку пандемії.

У суботу ввечері міністри також розширили обов’язковий карантин для вакцинованих ізраїльтян, які прибувають з-за кордону, і дали дозвіл агентству безпеки відновити відстеження інфікованих людей.

Крім того, ізраїльтянам, які повертаються з "червоних" країн, доведеться перебувати на карантині у визначених державних готелях, поки вони не отримають негативний результат тесту на вірус.

Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю підтвердило один випадок варіанту Omicron COVID-19 в суботу та повідомило про сім підозр нового штаму.

Відзначимо, держави Європейського союзу погодилися призупинити поїздки з країн на півдні Африки через иявлення овошо штаму коронавірусу.

Новий варіант коронавірусу, вперше виявлений у Південно-Африканській Республіці, викликав глобальну тривогу, науковці намагаються з’ясувати, чи є він стійким до вакцин. Він вважається потенційно небезпечнішим, оскільки в ньому приблизно вдвічі більше мутацій, ніж у "Дельти".

Як писала "ДС", Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) назвала новий штам коронавірусу грецькою літерою "Омікрон" і кваліфікувала новий варіант вірусу як той, що викликає занепокоєння.

Перший в Європі випадок зараження новим варіантом коронавірусу B. 1.1.529 виявили в Бельгії. У суботу, 27 листопада, перші випадки штаму "Омікрона" підтвердили у Британії, а також у Німеччині.

За даними ЗМІ, Світова організація торгівлі (СОТ) відклала свою першу міністерську нараду за чотири роки через виявлення нового штаму коронавірусу та погіршення ситуації з пандемією.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua