• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Ізраїльські військові знищили дві третини ХАМАС

ЦАХАЛ контролює близько 75% території сектору Гази, однак це не означає, що операція наближується до кінця, скоріше вона перейде у більш посилену фазу

Реклама на dsnews.ua

Про це надзвичайний і повноважний посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук розповів у прямому етері, передає "ДС".

"На цю хвилину ЦАХАЛ доповідає, що знищено 2/3 ХАМАС і, відповідно, зруйновано 50% всіх підземних тунелів. ЦАХАЛ контролює близько 75% території сектору Гази. Однак це не означає, що операція наближується до кінця, вона перейде у більш посилену фазу, оскільки ми бачимо різновекторні рухи з точки зору дій військових і партнерів Ізраїлю. Також не змінюються заяви вищого політичного керівництва Ізраїлю, бо там на сьогодні є складний правий і націоналістичний уряд, який ніколи не піде на жодні поступки ХАМАС", — зауважив надзвичайний і повноважний посол України в Ізраїлі.

Євген Корнійчук додав: щодо Рамалли, Палестинської автономії, там також ведуться досить складні переговори, які не наближають Ізраїль до закінчення бойових дій.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Ізраїлю Йоав Галант заявляв, що ізраїльські військові ліквідували або поранили половину бойовиків ісламістського терористичного угруповання ХАМАС.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua