• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

До футбольного бойкоту РФ приєдналися ще три країни

Фінляндія, Норвегія і Данія оголосили, що приєднуються до бойкоту рішення УЄФА, яке передбачає повернення російських спортсменів віком до 17 років до змагань під егідою Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА)

Футбол
До футбольного бойкоту Росії приєдналися ще три країни / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "Суспільне", посилаючись на заяви національних федерацій, передає "ДС".

"Не знали, що УЄФА займається цим питанням, але у нас мають бути чіткіші процедури в такому важливому питанні. Ми дотримуємося позиції, що норвезькі команди не повинні грати проти російських, поки триває війна. Це ставлення, яке обʼєднує весь норвезький спорт у солідарності з Україною, і яке слід розглядати як частину санкцій, навколо яких згуртувалася Європа – як влада та бізнес, так і спорт", – прокоментувала президентка Норвезької федерації футболу Ліза Клавенесс.

Як зазначає "Радіо Свобода", напередодні стало відомо, що УЄФА вирішив дозволити російським футболістам до 17 років брати участь у своїх змаганнях.

Це рішення вже розкритикувала Футбольна асоціація Англії, заявивши, що англійські футболісти не гратимуть із російськими збірними.

Про намір бойкотувати матчі з російськими футболістами до 17 років також повідомила Українська асоціація футболу.

Як писала "ДС", колишній гравець збірної України з футболу Анатолій Тимощук у вільний від тренування російських футболістів час оскаржує у спортивному арбітражному суді в Лозанні рішення УАФ про позбавлення всіх титулів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua