• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Кадиров зробив дочку орденоносицею: вручив брязкальце імені її діда

Глава Чечні Кадиров нагородив свою 22-річну доньку Хадіжат орденом імені її діда та свого батька — Ахмата-Хаджі Кадирова

Рамзан та Хадіжат Кадирови
Рамзан та Хадіжат Кадирови / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це в Telegram повідомив міністр із нацполітики, зовнішніх зв'язків, друку та інформації Чечні Ахмед Дудаєв, передає "ДС".

"За короткий термін Хадіжат Рамзанівна показала себе як талановитий управлінець, який підняв діяльність довіреної їй організації на новий рівень!" – написав Дудаєв.

Раніше їй уже вручили медаль "За заслуги перед Чеченською республікою".

У червні 2022 року тим же орденом було нагороджено старшу дочку Кадирова, 23-річну Айшат, яка очолює міністерство культури Чечні. Сам Рамзан Кадиров також нагороджений орденом Кадирова.

Примітно, що Хадіжат Кадирова разом із батьком та рештою членів їхньої родини внесено до списку санкцій США через організацію тортур та вбивств у Чечні, а також мобілізацію чеченців для участі в бойових проти України.

Ахмат Кадиров під час боротьби Ічкерії за незалежність від Росії довгий час був на боці чеченського народу. 1995 року його було обрано муфтієм Чечні. Ахмат Кадиров довгий час підтримував Аслана Масхадова, який став президентом Чечні після вбивства російськими військами Джохара Дудаєва.

Кадиров-старший брав участь у військових діях у лавах ічкерійських військ проти російської армії до 1996 року. Після цього він перейшов у бік РФ. Указом президента Росії Володимира Путіна його було призначено президентом Чечні.

Ахмат Кадиров загинув 2004 року внаслідок теракту. Йому на зміну прийшов син Рамзан Кадиров. Кадиров-молодший відтепер обіймає посаду не "президента", а голови Чечні.

Нагадаємо, 18 жовтня, на пленарному засіданні Верховної Ради народні депутати визнали Ічкерію тимчасово окупованою Росією та засудили геноцид чеченців

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua