• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Щохвилини від голоду помирають 11 людей у світі: COVID поглиблює проблему

Нестача продовольства у світі через пандемію коронавірусу зросла в шість разів за минулий рік. Щохвилини у світі через голод помирає близько 11 осіб

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у звіті організації з боротьби з бідністю Oxfam під назвою "Вірус голоду множиться", передає "ДС" з посиланням на SkyNews.

За даними організації, число смертей від голоду у світі наразі перевищує число смертей від коронавірусу, оскільки за статистикою сьогодні від COVID-19 помирає 7 людей щохвилини.

Зокрема, криза, спричинена пандемією призвела до 40-процентного зростання цін на харчові продукти у світі, що також згубно вплинуло на ситуацію з голодом.

Представник Oxfam зауважив, що сьогодні військові витрати у світі збільшились на 51 млн доларів, попри те що ця сума в шість разів перевищує суму, яка необхідна ООН для боротьби з голодом.

Oxfam, зі свого боку, закликає уряди країн до співпраці задля розв’язання глобальної проблеми.

Нагадаємо, за даними Управління ООН з координації гуманітарних справ в Україні, через пандемію COVID-19 Україна може опинитися в стані найгіршої рецесії за десятиліття, через яку понад 9 млн жителів країни опиняться на межі бідності.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua