• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Кент розповів, про що будуть говорити Байден та Зеленський

Під час майбутньої зустрічі українського лідера Володимира Зеленського та президента США Джо Байдена у Вашингтоні будуть обговорюватися питання безпеки, зокрема енергетичної, а також проведення реформ та правосуддя

Джордж Кент
Джордж Кент
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав заступник помічника держсекретаря із питань Європи та Євразії Джордж Кент, який очолив місію США в Україні на період відпустки тимчасово повіреної Крістіни Квін, в інтервʼю Суспільному, передає "ДС".

"Є три блоки питань. Це проблеми безпеки, що включають різні види російської агресії проти України, не лише питання конвенційної війни на Донбасі, але також агресія у Чорному морі. Другий блок питань — енергетична безпека. Потім є програма реформ, яка включає антикорупцію та реформу правосуддя, а також інші реформи інституцій, тому що, оскільки я вже згадував нашу прихильність до успіху України, країні потрібні міцніші, доброчесні інституції, що відповідають інтересам українського народу", — сказав Кент.

Він підкреслив, що сектор правосуддя є критичним. "Нещодавно Верховна Рада ухвалила кілька ключових законів, і це перший крок у надії створити повноцінний сектор правосуддя, який забезпечує рівність і доступ", — прокоментував Кент.

Він зазначив, що відносини між Україною і США — не просто одноденний візит, але глибока мережа постійних контактів на різних рівнях із спільними програмами та інтересами. За словами дипломата, Байден запросив Зеленського у Вашингтон наприкінці липня або пізніше цього літа, і це не було питанням "передачі сигналів", це дійсно питання планування.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua