• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Китай відреагував на заяву ФБР про походження COVID-19

Міністерство закордонних справ Китаю у відповідь на заяву директора ФБР про ймовірний витік коронавірусу з китайської лабораторії звинуватило розвідувальне співтовариство США у "вигадуванні історій", а також натякнуло на інші джерела походження COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила речниця МЗС Китаю Мао Нін під час спілкування з журналістами, передає "ДС".

Вона нагадала, що у звіті місії ВООЗ щодо розслідування походження коронавірусу зазначалося, що лабораторне походження пандемії вважається вкрай малоймовірним. Водночас посадовиця перевела звинувачення на адресу США.

"Наразі все більше і більше підказок від міжнародної наукової спільноти вказують на походження вірусу з джерел по всьому світу. Багато хто порушив питання та занепокоєння щодо біологічних військових баз США у Форт-Детріку та по всьому світу. США повинні співпрацювати з ВООЗ, щоб якнайшвидше запросити експертів з усього світу до США для вивчення походження та своєчасно, відкрито та прозоро ділитися результатами дослідження з міжнародним співтовариством", — заявила Мао Нін.

Вона додала, що Китай рішуче виступає проти будь-якої форми "політичного маніпулювання проблемою визначення походження" коронавірусу. А розвідувальне співтовариство США звинуватила у "вигадуванні історій", заявивши, що до його висновків є мало довіри.

Нагадаємо, директор ФБР Крістофер Рей заявив, що, найімовірніше, коронавірус витік із лабораторії в китайському Ухані.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua