• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Клінтон більше не хоче бути президентом США

Реклама на dsnews.ua
Хілларі Клінтон, яка поступилася на президентських виборах в 2016 році Дональду Трампу, більше не має наміру брати участь у президентських виборах США, хоча і не буде відмовлятися від політичної активності

Про це вона розповіла в недільному інтерв'ю CBS News, приуроченому до виходу її мемуарів про минулорічної президентської кампанії, передає "ДС".

"Я більше не буду кандидатом на виборах. Але я не завершила роботу в політиці, оскільки я дійсно вірю, що на кону - майбутнє нашої країни", - заявила вона.

Коментуючи хід президентської кампанії 2016 року вона зазначила, що її головною помилкою було використання особистої електронної пошти для передачі конфіденційних відомостей. Цей факт привів до розслідування ФБР. Незважаючи на те, що офіційні звинувачення у скоєнні злочину, висунуті не були, скандал позначилася на її популярності під час виборів. У розмові з журналістами Клінтон підкреслила, що не знімає з себе відповідальності за порушення правил безпечного поводження з конфіденційною інформацією.

Клінтон зізналася, що була присутня на церемонії інавгурації Трампа тільки з поваги до традиції та охарактеризувала інавгураційну промову нового президента як звернення до білих расистів. За словами Клінтон, Трамп робить з маргінальних людиноненависницьких груп частину політичного мейнстріму і сприяє захопленню влади в Республіканській партії радикалами.

    Реклама на dsnews.ua