• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Комуніст Зюганов закликав Путіна офіційно оголосити війну Україні

Керівництво Росії повинно офіційно заявити про те, що буде боротися за Донбас усіма засобами, включаючи військові

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив Депутат Держдуми РФ лідер комуністів Геннадій Зюганов, інформує "ДС".

"Я б давно на місці Верховного головнокомандувача офіційно заявив, що ми будемо захищати свій "мир", свою Батьківщину, свою мову. Визнати Донецьку та Луганську республіку – це воля наших співвітчизників. Треба офіційно заявити, що ми їх визнаємо і будемо їх захищати, включаючи і військові засоби. А ті, хто збирається розгорнути війну на Донбасі, – це божевільні люди

Україна не спроможна вести сучасну війну, їй нічим її вести. Армія на Україні зараз гірша в 10 разів, ніж у 1990-ті роки. Усі їхні установки можуть бути розстріляні без заходу на територію України. Ті, хто збираються віддавати такі накази, – не просто злочинці, вони вбивці справжнісінькі", — заявив Зюганов. в інтервʼю Telegram-каналу Радиоточка НСН.

Таким чином Зюганов прокоментував припущення депутата Законодавчих зборів Санкт-Петербурга Бориса Вишневського, що на екстреному засіданні Ради Федерації, яке заплановано на 23 квітня, може бути санкціоновано введення російських військ на Донбас.

Як писала "ДС", президент України Володимир Зеленський запропонував своєму російському колезі Володимиру Путіну провести зустріч в будь-якій точці Донбасу, де йде війна.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua