• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Конгресменка ініціювала відставку спікера Палати представників Джонсона, — ЗМІ

Конгресменка від Республіканської партії Марджорі Тейлор Грін на тлі обурення через законопроєкт про державне фінансування ініціювала відставку спікера Палати представників США Майка Джонсона

Майк Джонсон
Майк Джонсон
Реклама на dsnews.ua

Про це пишуть CNN та CBC News із посиланням на власні джерела, передає "ДС".

Пропозицію Грін мають розглянути протягом двох законодавчих днів. Утім, це станеться вже після того, як палата повернеться після перерви 9 квітня.

Конгресменка виступає проти законопроєкту про державне фінансування, яке розглядають у Палаті представників. На її думку, спікер Джонсон не має виносити його на голосування в залу, бо це "контрольований демократами законопроєкт Чака Шумера", який походить від більшості в Палаті представників, яка "мала б бути республіканською".

За її словами, законопроєкт руйнує більшість у Палаті представників і не враховує питання кордону, дозволяючи "людям в кожній зі 160 країн у світі" "вдиратися" у США.

Сам Джонсон відмовився прокоментувати подане проти нього клопотання, зазначило CNN.

Видання також пише, що низка колег-законодавців від Республіканської партії намагалися переконати Грін не подавати подання. Вони стверджували, що в такому разі після відставки Джонсона спікером Палати представників може стати демократ Хакім Джеффріс.

Нагадаємо, Майка Джонсона обрали спікером Палати представників торік 25 жовтня. Джонсон став третім наймолодшим спікером за понад століття, який мав найменший досвід роботи в Конгресі з усіх спікерів за останні 140 років, зауважувало ABC News.

Правозахисна група "Республіканці за Україну", спрямована на заохочення підтримки Києва з боку партії, поставила Джонсону оцінку F, тобто оцінювала його підтримку України як дуже низьку. Його заяви правозахисники вважають антиукраїнськими.

Крім того, він виступав проти одностатевих шлюбів та абортів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua