• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Коронавірус може зірвати путінців перепис населення Росії: деталі

Реклама на dsnews.ua
У Росії перепис населення, яка повинна стартувати 1 жовтня 2020 року, виявилося під загрозою зриву через коронавіруса

Про це виданню "Комерсант" розповіли джерела, знайомі з ситуацією, передає "ДС".

Справа в тому, що комплектуючі для складання планшетів, які повинні використовуватися під час цього заходу, не доставили постачальникам пристроїв з-за карантину на фабриках в КНР.

Уточнюється, що в ході Всеросійського перепису населення хочуть використовувати 360 тисяч планшетів. А підрядчики "Ростелекома", які повинні їх зібрати, не можуть отримати потрібні комплектуючі. Вже прибула першої партії частин може бути недостатньо для необхідного кількості пристроїв. Між тим, їх повинні відправляти в регіональні органи Росстату вже цієї весни.

В "Ростелекоме" коментувати про затримку поставок не стали, в Мінпромторгу заявили про відсутність ризиків перенесення перепису з-за постачання обладнання. Журналісти повідомляють, що зберігається ризик, що планшети для перепису поставлять тільки у Центральний регіон Росії, а саму перепис будуть дублювати на папері.

Як повідомляла "ДС", виробництво техніки Apple в Китаї виявилося під загрозою із-за карантину, який ввели в провінціях через поширення нового смертельного коронавіруса 2019-nCoV.

    Реклама на dsnews.ua