• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Коронавірус у світі: Ізраїль скасовує обов'язкове носіння масок на вулиці

З 18 квітня в Ізраїлі скасовується обов'язкове носіння масок на вулиці. Однак маска залишиться обов'язковою в закритих приміщеннях

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр охорони здоров'я країни Юлій Едельштей, передає "ДС" з посиланням на Newsru.co.il.

"Маски покликані захистити нас від коронавірусу. Після того, як фахівці прийшли до висновку, що вони більше не потрібні на свіжому повітрі, я їх відмінив. Завдяки вакцинації рівень захворюваності в Ізраїлі невисокий, і це зробило можливим нове послаблення", — сказав він.

Також тепер в Ізраїлі на відкритому просторі дозволено збиратися групами до 100 осіб. У закритому приміщенні разом можуть перебувати не більше 20 осіб. Збільшено кількість глядачів на відкритих стадіонах з 5 тисяч до 10.

У закритих приміщеннях — заповненість споруди не повинна перевищувати 40% від загальної кількості місць, але при цьому в залі повинно бути не більше 4000 осіб.

На заходах, що проходять на вулиці без продажу напоїв або їжі, можуть бути присутніми до 750 осіб. У масових спортивних заходах можуть брати участь до 1 тис. осіб.

Збільшено і кількість відвідувачів в невеликих музеях, площею до 3000 кв.м: максимальна наповненість музею розраховується за формулою: один відвідувач на 7 кв.м.

Крім того, дозволено продаж напоїв під час культурно-мистецьких заходів, на яких передбачені сидячі місця для глядачів.

Як повідомляється, зазначені обмеження будуть діяти до 22 квітня.

Нагадаємо, з 16 березня Ізраїль почав відновлювати авіасполучення в усіх напрямках, які були відмінені раніше.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua