• USD 39.8
  • EUR 43.3
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Крадуть курей та мародерять: Мешканці Брянської області РФ скаржаться на безчинства російських солдатів (ВІДЕО)

Російські військові з підрозділів, розквартированих на території РФ, продовжують чинити безчинства, як і на окупованих територіях України

Реклама на dsnews.ua

Про це 9 травня пише український воєнкор Юрій Бутусов, посилаючись на місцеві Telegram-канали, передає "ДС".

Бутусов наводить слова жителів Брянської області про те, що колишні ув'язнені, які тепер воюють на російсько-українському фронті, мародерять у населених пунктах їхнього регіону: крадуть у людей домашніх тварин, зокрема курей, а у разі прояву невдоволення — б'ють.

"У нас тут у Грушковому приголомшлива історія. Значить, негативне зростання чисельності (курей, — "ДС"). Ось було шість, стало п'ять, а потім чотири, а потім ще менше. Тому що грьобані захиснички прийшли, жерти їм нічого, курей забирають. А коли прийшов чоловік розбиратися, ще й відпи*дили", — розповіла в телеграм-каналі росіянка.

За словами Бутусова, у Брянській області незабаром базуватиметься угруповання "Північ" Збройних сил Росії. Вони з радістю повідомили про це місцевим жителям, обіцяючи, що до них приєднаються чудові хлопці з підрозділу "Шторм-Z", який складається з ув'язнених.

Водночас росіянці на відео та її чоловікові пощастило, оскільки, як повідомляє російське медіа "Верстка", "герої СВО", котрі повернулися з війни, вбили вже станом на кінець квітня 2024 року понад сотню росіян, стільки ж мешканців РФ зазнали тяжких травм унаслідок нападів. При цьому серед скоєних злочинів — 76 убивств, 18 випадків нанесення тяжких тілесних ушкоджень, інші злочини проти людини.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua