• USD 39.4
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Кулеба пояснив, чого варта "сила" НАТО

До нападу Росії український народ вважав, що НАТО є сильним, а Європейський Союз – слабкий і нерішучий, а тепер з'ясувалося, що все навпаки

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив в ефірі каналу Рада, передає "ДС".

"До війни в Україні український народ вважав, що НАТО — це сила, а Європейський Союз є слабким і нерішучим. А після початку війни український народ побачив, що все навпаки", — зазначив глава української дипломатії.

Кулеба акцентував, що народ побачив: Євросоюз має характер і силу, застосував безпрецедентні санкції, створив фонд для фінансування Збройних сил. "Тобто ті речі, які ніколи не можна було уявити", — підкреслив він.

Водночас НАТО, на думку міністра, не може вирішити нічого і все віддало на відкуп союзникам, тобто на рівень двосторонніх відносин між державами.

"Це та слабкість, за яку Альянс, на жаль, розплатиться. На жаль, тому що зараз через цю слабкість і нерішучість постраждають українці, але ми все одно залишаємося сильними і продовжуємо працювати на двосторонньому рівні", — зазначив глава МЗС.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський розкритикував міністрів закордонних справ країн-членів НАТО, які відмовилися запроваджувати безпольотну зону над Україною.

Редактор: Денис Сарбей
    Реклама на dsnews.ua