• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Лавров, будучи на утриманні у олігарха Дерипаски, всюди бере з собою коханку з ріднею, — розслідування

Глава МЗС Росії Сергій Лавров вже 20 зустрічається з коханкою, яка впливає на справи зовнішньополітичного відомства РФ, а сам міністр живе за рахунок олігарха Олега Дерипаски

Лавров і Полякова
Лавров і Полякова / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в розслідуванні на YouTube-каналі "Важливі Історії", передає "ДС".

Стверджується, що у міністра закордонних справ Росії вже майже 20 років є коханка, яку всі в МЗС сприймають як його єдину дружину.

Коханка Лаврова, як стверджують джерела розслідувачів, має великий вплив в МЗС РФ і через неї навіть звільнили кількох чиновників. При цьому жінка займається акторством і працює в кіноіндустрії.

Жінку звуть Світлана Полякова, у неї великий автопарк і багато нерухомості, а падчерка Лаврова — Поліна Полякова придбала елітну нерухомість в Лондоні за 4,4 млн фунтів, коли їй був 21 рік.

Журналісти також повідомили, що Полякова та її дочка, а також ймовірна теща Лаврова часто супроводжують його під час міжнародних офіційних візитів за кордон.

У жінок немає посад в МЗС РФ, проте вони подорожують з російською делегацією за державний рахунок і вказують метою своїх візитів дипломатичні зустрічі.

У розслідуванні Фонду боротьби з корупцією, який заснував увʼязнений російський опозиціонер Олексій Навальний також зазначено, що таємна сімʼя Лаврова постійно відпочиває на віллах і яхтах Дерипаски за кордоном і в Росії.

Розслідувачі вважають, що Лавров лобіює інтереси Дерипаски у владі. Зокрема, він допомагав Дерипасці отримати американську візу.

Також він вирішував бізнес-питання Дерипаски в Гвінеї, де у олігарха є виробництво, а на Ямайці він домігся інвестицій глинозему для компанії "Русал".

Санкції Заходу проти компаній Дерипаски Лавров називає "русофобією, схожою на геноцид".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua