• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Лавров тішиться, що Росія у світі асоціюється з ведмедями, горілкою і балалайкою

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров не бачить нічого поганого в тому, що російські символи, такі як ведмідь, горілка і балалайка, смішать інші країни

Сергій Лавров
Сергій Лавров / ТАСС
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав під час виступу на арт-кластері "Таврида" в Криму в четвер, 12 серпня, передає "ДС" із посиланням на Интерфакс.

"У нас такі символи, не ми їх придумали, це від життя все йде. Жодного рішення, ні таємної наради Російської імперії, ні політбюро ЦК КПРС не було", — зазначив дипломат.

Відповідаючи на питання про те, чи не образливо, що такі російські символи викликають глузливе ставлення в інших країнах, Лавров сказав: "Просто сприймають нас як країну балалайки, горілки, — це, по-перше, ознака веселощів і доброго ставлення, — ну і ведмеді — ознаки нашого дбайливого ставлення до природи. І мені здається набагато краще, щоб це викликало такі позитивні емоції, посмішки, ніж ті асоціації, які викликає у багатьох людей такий символ США, як індіанці, наприклад. Їх долю навіть не порівняти, гірша, ніж доля російських ведмедів. Вони живуть у резерваціях, а ведмеді у нас гуляють усією країною".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua