• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Лі Хуі: матершинника-пропагандиста Соловйова обурило те, як Данілов виголосив прізвище спецпредставника Китаю (ВІДЕО)

Секретар РНБО Олексій Данілов обурився тим, що спецпредставник Китаю Лі Хуей "торгує" українськими територіями. При цьому Данілов назвав китайського дипломата "Лі Хуі"

Реклама на dsnews.ua

Ролик за участю Данілова став "вірусним" у соцмережі X, повідомляє "ДС".

"Щодо Лі Хуея, я хочу всім нагадати: без нас ніхто нашу долю вирішувати не буде. Ми не дозволимо нікому, жодній країні, без нас, без волі нашого народу щось там вирішувати. І всі спроби, як і спроби нам диктувати якісь умови – ми надто дорого заплатити за те, що маємо право сидіти за столом та маємо право розуміти, який має бути мир… Я не розумію, хто може нашими територіями, нашими землями так брати та розкидатись. Хуі, я перепрошую, прізвище як там, чи ще комусь там (здалося — "ДС"), що вони мають це вирішувати", — заявляв секретар РНБО в ефірі телемарафону ще 19 березня.

На слова українського урядовця відреагували російські пропагандисти. Зокрема, Володимир Соловйов. Той написав твіт у соцмережі X англійською мовою, очевидно, акцентуючи увагу закордонної аудиторії.

При цьому Соловйов назвав секретаря РНБО Данілова "українським лідером", а також роз'яснив для іноземців значення слова "х*й" у російській мові.

Однак у коментарі російським пропагандистам офіційний представник МЗС КНР Лінь Цзянь заявив, що Пекін "не обізнаний" щодо ситуації з "образами" Данілова на адресу Лі Хуея. Він додав, що спецпредставник Китаю "провів добрі контакти" з українськими урядовцями.

"Україна ... високо цінує "човникове" посередництво спецпредставника Лі Хуея", — заявив Лінь Цзянь.

Зазначимо, прізвище спецпредставника КНР справді може вимовлятися як "Лі Хуі". Більше того, в англійській мові воно пишеться як "Li Hui".

Цікаво, що китайський дипломат 10 років був послом у Росії (2009-2019 рр.).

Крім того, характерні заголовки трапляються і в українських ЗМІ.

Водночас Соловйов сам у своїх ефірах озвучував нецензурні репліки. Наприклад — на адресу "незгодних" росіян.

На відео присутня нецензурна лексика

Нагадаємо, у березні Лі Хуей відвідував і Київ, і Москву. Після зустрічі із заступником глави МЗС РФ Михайлом Галузіним китайський чиновник закликав Україну "до миру".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua