• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Зливи затопили російське Сочі: сімʼю на автівці віднесло у відкрите море (ВІДЕО)

У російському Сочі внаслідок злив 4 річки вийшли з берегів, затопило вулиці, містян готують до можливої евакуації. Автівку зі сімʼєю винесло у відкрите море

Реклама на dsnews.ua

В місті випало 52,6 мм опадів за одну годину, передає "ДС" з посиланням на Интерфакс.

Міська адміністрація повідомляє, що у Сочі мобілізовані всі сили і засоби для усунення наслідків розливу річок Західний Дагомис, Кудепста, Хоста і Мацеста. Жертв і руйнувань міської інфраструктури немає, частково підтоплені трансформаторні підстанції, бригади енергетиків оперативно знеструмили енергообʼєкти.

Завчасно були включені установки для екстреного оповіщення населення. Міський оперативний штаб з негоди продовжує працювати в цілодобовому режимі. У Головному управлінні МНС Росії у Краснодарському краї функціонує оперативний штаб.

Залпова злива затопила ділянку федеральної траси Джубга – Сочі в Адлерському районі. Авторух зупинено. Проїзд Адлер – Сочі забезпечується в обидва напрямки в реверсивному режимі.

Відомо наразі, що жертвами підтоплення стала одна сімʼя, яку у їхній автівці віднесло у відкрите море: батько загинув, а його дружину з донькою наразі розшукують.

Нагадаємо, напередодні на заході Індії щонайменше 110 людей загинули внаслідок зсувів та повеней, які виникли через сильні дощі.

В середині липня від масштабної повені внаслідок сильних дощів постраждали західна Німеччина та сусідні землі Бельгії і Нідерландів. Ця повінь стала наймасштабнішою катастрофою за останні півстоліття. В результаті повені в Німеччині підтверджена загибель 175 осіб, а загальний збиток може досягти 5 млрд євро.

Кілька високопоставлених німецьких політиків звинуватили глобальне потепління у смертоносній повені в Німеччині та сусідніх країнах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua