• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Лукашенко готовий відправити нелегалів, які застрягли на кордоні Білорусі, прямим рейсом до Мюнхена

Білорусь готова відправити біженців, що застрягли на кордоні, прямим рейсом до Мюнхена.

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, передає "ДС" із посиланням на "Белта".

Торкаючись теми біженців, Олександр Лукашенко зазначив нещодавню заяву мюнхенської влади про готовність прийняти біженців, які перебувають на білорусько-польському кордоні. Як зазначає інформагентство, керівництво Мюнхена заявило: "Ми більше не можемо дивитися на те, як люди залишаються на кордоні ЄС без перспектив і невизначеності". Баварська влада підкреслила, що порятунок людських життів — їхній пріоритет, і Мюнхен готовий прийняти мігрантів за регіональними та державними програмами.

"Молодці мюнхенці, проблема того не варта. Дві-три тисячі нещасних людей-втікачів вони (Європейський Союз, — ред.) не можуть прийняти! Можуть, звичайно. Якщо поляки не дають гуманітарного коридору, перешкоджають цьому, ми можемо "Белавіа" вивезти їх у Мюнхен. Що за проблема? Що це за пропозиція: "Ви дайте нам, будь ласка, гуманітарний коридор через Польщу, ми їх заберемо". Та ми вивеземо їх своїми літаками і до Мюнхена направимо, якщо це потрібно", — заявив Лукашенко.

Як писала "ДС", у Міністерстві внутрішніх справ України заявили, що нелегальні мігранти, які потрапили в Україну з території Білорусі, мають бути видворені назад.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua