• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Лукашенко назвав Зеленського гнидою та "кинув йому виклик"

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав президента України Володимира Зеленського "гнидою" за нібито протекціонізм операції на аеродромі "Мачулищі"

Олександр Лукашенко та Володимир Зеленський
Олександр Лукашенко та Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це Лукашенко під час вручення державних нагород та погонів вищому офіцерському складу, передає "ДС" із посиланням на "Белту".

"Я ще якось думав, що Україні потрібен мир, що Зеленський вболіває за свій народ. Президент Зеленський — просто гнида. Просто гнида! Такі операції не проводяться без погодження з керівником країни та головнокомандувачем. Це я вам говорю як президент", — заявив політик, коментуючи вибухи на аеродромі "Мачуліщі".

Лукашенко також видав версію, чим, на його думку, український президент заслужив таку характеристику.

"Гнида тому, що він бігає навколо Білорусі, надсилає до нас людей і просить, як я вже казав: "Давайте укладемо пакт про ненапад, давайте домовимося, у нас з вами немає жодних проблем".

На що я казав: "Ми не збираємось нападати". — "Ні, давайте підпишемо договір під покровительством Організації Об'єднаних Націй, що ви на нас не нападете". Ви чули всі ці заяви. І в цей час… Що ж, виклик кинуто", — заявив самопроголошений президент.

Нагадаємо, Лукашенко вже виступав із образами на адресу українського президента. 7 лютого "політик" дав інтерв'ю російському пропагандисту Володимиру Соловйову, в якому назвав Зеленського "безголовим" та похвалився дружбою з президентом РФ Володимиром Путіним.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua