• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Лукашенко прилетів на вертольоті до страйкарів на держпідприємство (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Де-факто президент Білорусі Олександр Лукашенко прибув на Мінський завод колісних тягачів (МЗКТ), співробітники якого приєдналися до Загальнонаціонального страйку

Примітно, що Лукашенко прилетів до робочих на вертольоті, передає "ДС".

"Тим часом до підприємств стягуються працівники інших заводів, в тому числі МТЗ, Мінського електротехнічного заводу", — йдеться в повідомленні Telegram-каналу NEXTA Live.

"Нас кілька сотень людей. Багато хто залишився в надії, що мирним шляхом вдасться домогтися виконання вимог", — сказав один з працівників МТЗ, що йде в колоні.

Лукашенко, прилетівши до робочих, вже встиг зробити заяву.

"Я знаю, попри те, що деякі бродять. Ну, 150 на якомусь підприємстві, навіть 200 погоду не роблять, по-перше. По-друге, треба розуміти, що" поганий "президент тримав зайву чисельність, щоб людей не викидали на вулицю. Виходити потрібно з цього. Хто хоче працювати, хай працює. Не хочуть працювати, що ж, ми їх не змусимо", — сказав він.

Олександр і Микола Лукашенко на МЗКТ
Олександр і Микола Лукашенко на МЗКТ

Як писала "ДС", з ранку 17 серпня в Білорусі продовжився Загальнонаціональний страйк. Поряд з великими промисловими підприємствами, медичними та освітніми установами до страйку приєдналися державні теле- та радіокомпанії.

    Реклама на dsnews.ua