• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Лукашенко визначився, кому перейде влада, якщо його вбʼють

При насильницькій смерті самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка управління країною має перейти до білоруської Ради безпеки на чолі з премʼєр-міністром

Реклама на dsnews.ua

Такий порядок перерозподілу влади передбачений в "Декреті про захист суверенітету та конституційного ладу", про підписання якого Олександром Лукашенком стало відомо вранці 9 травня, передає "ДС" з посиланням на прес-службу Лукашенка.

Декрет також передбачає, що в країні при насильницькій смерті Лукашенка "негайно вводиться надзвичайний або військовий стан".

Документ передбачає, що в разі загибелі "глави держави" внаслідок замаху, здійснення акту тероризму, зовнішньої агресії, інших насильницьких дій всі державні органи та їх посадові особи діють відповідно до рішень Ради безпеки, на засіданнях якої головує премʼєр-міністр.

Нагадаємо, ще 17 квітня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко повідомив, що співробітники КДБ затримали членів груп, яким нібито було поставлено завдання викрасти його дітей і організувати вбивство самого Лукашенка. Причому замах, за його твердженням, був санкціонований на рівні керівництва США, а це завдання було поставлене американським спецслужбам.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua