• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Лукашенко виступив проти нових виборів, "нав'язуваних України": Це потрібно тільки уркам

Реклама на dsnews.ua

Олександр Лукашенко, який є де-факто президентом Білорусі, оголосив вибори такими, що відбулися — нових, за його словами, не буде, оскільки туди підуть тільки "бандити і урки"

Про це Лукашенко заявив сьогодні, на провладному мітингу в центрі Мінська, інформує "ДС".

"Литва, Латвія, Польща і, на жаль, наша рідна Україна і її керівництво, наказують провести нам нові вибори. Якщо тільки ми підемо на поводу у них, ми зірвемось в штопор і ніколи не стабілізуємо наш повітряний корабель. Ми загинемо, як держава, як народ, як нація ", — заявив Лукашенко.

"Ми не повинні стати санітарною зоною між Сходом і Заходом. Ми не повинні стати відхожим місцем для Європи. Нам не потрібні заморські уряди. Нам потрібно своє керівництво, і ми будемо його обирати", — додав він.

При цьому Лукашенко оголосив, що вибори "відбулися".

"Вибори відбулися. Не може бути більше 80% фальсифікацій !!!! Нам пропонують нові вибори. Але як тільки зануримося в це болото — не виліземо ніколи! Нас хочуть послабити. Хто буде проводити ці вибори? Хто піде на ці вибори? Бандити та урки! Підемо на вибори, а працювати хто буде? Підемо на вибори — загинемо, і цього хочуть там, за кордоном ", — сказав Лукашенко.

    Реклама на dsnews.ua