• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Лукашенко завершив свою "АТО" і вирішив висунути претензії до Меркель

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко оголосив, що в країні була проведена масштабна "антитерористична операція"

Реклама на dsnews.ua

Таку заяву він зробив сьогодні, інформує "ДС" з посиланням на БЕЛТА.

"Сьогодні закінчували в країні масштабну антитерористичну операцію. Нам здавалося, що вони економічно будуть нас душити. Ні. Триває в більш масштабних розмірах терор всередині країни проти людей і об'єктів. Найближчим часом ми про це скажемо", — сказав Лукашенко.

При цьому самопроголошений президент заявив, що має намір висунути претензії до канцлера Німеччини Ангели Меркель і іншого керівництва цієї країни.

"Після сьогоднішнього закінчення заходів з лінії контррозвідки ми вже не якомусь Хайко Маасу, міністру закордонних справ Німеччини, висунемо претензії, але до самого канцлера і декому з керівництва Німеччини. Про це пізніше", — сказав він.

Як повідомляла "ДС" 21 червня Євросоюз заморозив активи і ввів візові заборони щодо 78 білоруських офіційних осіб і 8 підприємств.

Крім того 24 червня завершилася письмова процедура оформлення нових секторальних санкцій Європейського союзу проти Білорусі. Санкції включають обмеження на доступ до європейських фінансових ринків, а також на експорт товарів білоруської промисловості.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua