• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Лукашенко заявив про початок терористичної атаки на Білорусь і пригрозив Заходу армією

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про початок терористичної атаки на країну, а також про спроби Заходу "позбавити республіку суверенітету і навʼязати зовнішнє управління"

Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив 8 липня на церемонії вшанування випускників вищих військових навчальних закладів та вищого офіцерського складу, передає "ДС".

"Спостерігається постійне посилення наступального потенціалу Північноатлантичного альянсу. У безпосередній близькості від кордонів постійно проводиться низка навчань натовських військ. Розширюється склад сил швидкого реагування, активно ведеться розвідувальна діяльність. Почалася терористична атака на Білорусь", — центрує слова Лукашенка "Інтерфакс".

Він також висловився з приводу санкцій Заходу щодо Білорусі: "Висновок абсолютно очевидний. Колективний Захід продовжує прагнути до встановлення своєї гегемонії і не відмовляється від спроб позбавити нас суверенітету і нав'язати зовнішнє управління. Чому нас? Тому що ми завжди були на їхньому шляху. Просто ми опинилися не в той час і не в тому місці, в якому б їм хотілося ".

Самопроголошений президент зазначив, що Білорусь готова до чесної, рівноправного діалогу і співпраці з будь-якою країною. При цьому він підкреслив, що країні "є чим відповісти тим силам, які намагаються грати мускулами на її західних рубежах".

"Білоруська армія мобільна, досить добре оснащена, здатна протидіяти сучасним викликам і загрозам. Принаймні, ми можемо завдавати противнику неприйнятних збитків. Навіть наші опоненти визнають, що у нас одна з найсильніших армій у регіоні. Зрозуміло, її головна цінність — це люди, ви — офіцери, генерали, солдати, для яких захист рідної домівки, Білорусі є і професією, і сенсом життя", — заявив Лукашенко.

Як писала "ДС", Генеральна прокуратура України детально вивчить співпрацю самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка з терористами т.зв. "ЛНР".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua