• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Лукашенко заявив, що "син" Зеленський перестав його слухатися

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що український лідер Володимир Зеленський нібито перестав сприймати його слова

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Скріншот
Реклама на dsnews.ua

Про це Лукашенко заявив в понеділок, 9 серпня, на зустрічі з журналістами і представниками громадськості, передає "ДС".

"Ви ж бачили мою позицію по Україні. Я навколо Володимира Володимировича (Путіна — "ДС") крутився, навколо Порошенка, Зеленського. Як з сином з ним розмовляв (із Зеленським — "ДС"):" Володя, треба це, треба те". Він все сприймав, все розумів, що з ним трапилося? Гаразд, ти там побіг за Заходом, ти їх підтримав, ти плюнув на все. Але навіщо ти бойовиків готуєш на території України і зброю закидаєш до нас сюди.", — сказав Лукашенко .

За словами самопроголошеного президента Білорусі, "зброя йде в основному з території України ".

"Зараз ми закрили звичайно вже намертво цей кордон, хоча намертво важко закрити. Але навіщо ви це творите, це ж сусіди, рідні люди. Він через кордон перекидає сюди зброю, вибухівку. Ми ж це знайшли, їм показали. І наш голова КДБ їм чітко сказав, що ми бачимо, хто з силовиків і органів влади офіційних в Україні це організовує", — звинуватив Лукашенко офіційний Київ.

Самопроголошений президент також натякнув, що закриття кордону між країнами було вимушеним, хоча українці і білоруси, які проживають в прикордонних територіях є "рідними людьми, які ходили в гості один до одного".

Разом з тим, українські прикордонники ніколи не підтверджували повне закриття кордону з Білоруссю.

Нагадаємо, раніше Лукашенко заявляв, що "не тримає на Зеленського зла".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua