• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Melovin і камінг-аут: на каналі M1 пояснили, чому вирізали з епізод ефіру

Телеканал М1 вирізав з ефіру момент камінг-ауту українського співака Костянтина Бочарова (Melovin) під час трансляції музичного фестивалю Atlas Weekend, оскільки представникам каналу не повідомили про плани артиста під час затвердження сценічного плану виступу і телеефіру

Melovin
Melovin
Реклама на dsnews.ua

Про це представники каналу повідомили Детектору Медіа, передає "ДС".

"Телеканал М1 підтримує будь-які людські свободи і права. У даному випадку йдеться суто про професійний підхід з боку команди виконавця. Сценічний план концерту і телеефіру формується і затверджується заздалегідь. Таким чином ми формуємо щосекундний графік прямого ефіру, який включає в себе як безпосередньо ефір, так і вихід в рекламні блоки. Це означає, що всі постановки артистів під час телезйомки концертних виступів обговорюються їхнім менеджментом з телеканалом заздалегідь", — йдеться в повідомленні каналу.

Представники Melovin, повідомили на каналі, в повній мірі не поставили до відома про свої плани, надавши інформацію тільки про піротехнічне шоу. Після нього командою М1 заздалегідь було заплановано включення з backstage-зони "Atlas Weekend на М1".

Представники каналу пообіцяли викласти повну версію виступу артиста 6 липня на офіційній сторінці в YouTube. На момент публікації новини на YouTube-каналі цього відео ще не було.

Медіагрупа StarLightMedia, в яку входить М1, на своїй сторінці Facebook повідомила, що готує великий матеріал про камінг-аут.

Нагадаємо, Melovin зі сцени фестивалю Atlas Weekend 5 липня здійснив камінг-аут. Співак поцілував дівчину і хлопця, з якими грав на сцені, а потім огорнув себе прапором ЛГБТ.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua