• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

"Місто без небезпек": мерія Білгорода між обстрілами похвалилася перемогою у конкурсі від російського МНС

Мерія російського Бєлгорода оголосила про перемогу міста у Всеросійському конкурсі МНС "Моє місто — без небезпек"

Російський Білгород після обстрілу
Російський Білгород після обстрілу / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Повідомлення опубліковане в Telegram-каналі адміністрації міста, повідомляє "ДС".

Аналогічна адреса вказана на її офіційному сайті.

Назва конкурсу звучить на відео нагородження, у релізі вона не вказана.

Раніше повідомлялося, що за час війни з Україною Білгородська область стала рекордсменом з відтоку населення та падіння прибутку підприємств.

Таких висновків дійшло російське видання "Верстка", проаналізувавши динаміку кількох економічних та соціально-демографічних показників.

Крім того, у регіоні, як і раніше, не вистачає укриттів — про це The Insider розповіли місцеві жителі. Безпосередній захист від обстрілів влада часто покладає на жителів міста та приватних підприємців. Наприклад, губернатор Білгородської області В'ячеслав Гладков зажадав від власників сільськогосподарських підприємств власним коштом встановити на аграрну техніку антидронові сітки та кошти РЕБ, погрозивши не виплачувати компенсації тим, хто цього не робить. Жителі області скаржаться також на нестачу та поганий стан укриттів, причому особливо гостро їхній недолік відчувається у прикордонних селах.

Мешканка сільського поселення Таврове у розмові з The Insider розповіла, що в момент ракетної небезпеки люди часто змушені залишатися просто неба — притулків не вистачає. Інша співрозмовниця The Insider, яка мешкає у самому Бєлгороді, зазначила, що в бетонних укриттях, встановлених на вулицях міста, селяться бездомні, що створює незручності на момент небезпеки. Ще одна мешканка міста поскаржилася на те, що біля навчально-спортивного комплексу Світлани Хоркіної не вистачає укриттів для дітей, які повертаються із занять, але назвала ситуацію "загалом спокійною". Ще один мешканець області відмовився говорити з незнайомою людиною на тему укриттів, запропонувавши журналісту The Insider "самому приїхати та подивитися".

Нагадаємо, у квітні міністерство будівництва та житлово-комунального господарства РФ опублікувало рейтинг російських міст за шкалою комфорту: четверту позицію серед міст немільйонників несподівано зайняв Білгород, який регулярно обстрілюють.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua