• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Молодь переконана, що людство приречене через зміну клімату, – результати дослідження

Молодь усього світу песимістично оцінює майбутнє людства через глобальні зміни клімату і вважає, що уряди роблять недостатньо для вирішення цієї проблеми

Молодь усього світу песимістично оцінює майбутнє людства
Молодь усього світу песимістично оцінює майбутнє людства / novosti.dn.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать результати дослідження, опублікованого в науковому журналі The Lancet Planetary Health, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

В опитуванні, яке проводилося у травні-червні 2021 року, взяли участь 10 тис. респондентів віком від 16 до 25 років з Австралії, Бразилії, Великої Британії, Індії, Нігерії, Португалії, США, Філіппін, Фінляндії та Франції.

Майже 60% респондентів зазначили, що вони "дуже" або "надзвичайно" стурбовані зміною клімату, а 45% заявили, що їхні почуття з цього питання впливають на їх повсякденне життя. Близько двох третин стверджують, що їх уряди роблять недостатні зусилля для запобігання кліматичній катастрофі, а 58% обрали варіант "влада зраджує мене та/або майбутні покоління".

Три чверті зізналися, що майбутнє їх лякає, а 56% вважають, що "людство приречене".

"Тривожність наших дітей є абсолютно раціональною реакцією з урахуванням неадекватної відповіді на зміну клімату, яку вони бачать з боку своїх урядів", — прокоментувала одна з авторів дослідження, Керолайн Хікман з Університету Бата.

Як писала "ДС", прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон закликав лідерів країн "проявити більше амбіцій" для захисту клімату.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua