• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Джонсон закликав "проявити більше амбіцій" для захисту клімату

Країнам-учасницям кліматичного саміту ООН (COP26) у Глазго слід продовжувати активні дії для захисту довкілля та боротьби зі зміною клімату

Борис Джонсон
Борис Джонсон
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон під час свого виступу на саміті, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Нам потрібно ставити більш амбітні цілі та розробити якісніші, більш надійні плани щодо їх реалізації", — зазначив Джонсон.

"Ми маємо подолати розрив між тим, де ми зараз, і тим, де ми повинні бути, якщо ми хочемо скоротити викиди вдвічі до 2030 року", — наголосив Джонсон.

За словами прем'єра, країнам необхідно докласти зусиль для реалізації цілей, зазначених у Паризькій угоді щодо клімату від 2015 року.

"Вкрай прикро спостерігати, як країни, які протягом шести років демонстративно хвалили себе за підписання угоди в Парижі, повільно рухаються до провалу", — зазначив Джонсон.

Політик додав, що світові лідери "не можуть сидіти склавши руки, коли світ просить діяти".

"Наразі саме час зібратися всім разом і продемонструвати рішучість, необхідну для подолання перешкод", — підсумував Джонсон.

Як писала "ДС", під час кліматичного саміту COP26 у Глазго понад 40 країн зобов'язалися відмовитися від викопного палива. Серед них Україна, В'єтнам, Польща, Канада.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua