• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Чи можемо ми вижити, харчуючись однією картоплею?

Якийсь час так, але в будь-якому випадку цей бульба не забезпечить організм усіма необхідними елементами
Фото: Shutterstock
Фото: Shutterstock
Реклама на dsnews.ua

Автор Popular Science Еллен Эирхарт у своєму матеріалі розповіла про картопляному експерименті австралійського вчителя і про те, чому така дієта не може бути довгостроковою.

Весь 2016 р. Ендрю Тейлор харчувався однією картоплею. Правда з кількома винятками: він їв і білий, солодкий картопля, а часом додавав соєве молоко, томатний соус, сіль і спеції. Він також брав добавки з B12. Але в загальному їв картоплю на сніданок, обід і вечерю. За рік він здав чотири аналізу крові, які, за його словами, показали, що його стан здоров'я був у нормі. Він навіть схуд і відчував приплив енергії.

"Якщо вам потрібно вибрати тільки одне блюдо, якщо вам випало відправитися на Марс, вибирайте картоплю, - говорить Тейлор. - Я не є адептом картоплі, але я дійсно придбав непоганий досвід".

Однак все ж споживати тільки один вид продукту не варто. Щоб вижити, нам потрібно 20 амінокислот, з яких дев'ять є незамінними, тобто ми не здатні самі їх виробляти і повинні отримувати їх з їжі, як і безліч мінералів і вітамінів. (І, зрозуміло, в доповнення до їжі нам потрібна вода, щоб наші клітини не висихає і не припинили функціонувати.) Ми вже давно змішуємо продукти, такі як рис і боби, йогурт і горіхи, і навіть макарони і сир, намагаючись, іноді випадково, встановити правильний баланс поживних речовин, які зазвичай можна отримати лише з одного продукту. Але на випадки голоду, поста або дивних парі "слабо" існує пара продуктів, харчуючись якими людина зможе вижити... принаймні деякий час.

Картопля - тому хороший приклад. Ендрю Тейлор не єдина людина в історії, який майже виключно покладався на картоплю. На початку 1800-х років близько третини жителів Ірландії більшу частину калорій отримували з картоплі. У 2015 р. середньостатистичний американець з'їв близько 113 фунтів (51,3 кг) цих бульбових. "Із-за вартості і заради вашого артеріального тиску, вам не варто зловживати традиційною запеченою картоплею", - зазначає професор клінічного харчування в Бостонському університеті Джоан Сэлдж Блейк.

Технічно, в звичайному білому картоплі містяться всі незамінні амінокислоти, необхідні для вироблення білків, відновлення клітин і боротьби з хворобами. І для цього достатньо з'їдати п'ять картоплин в день. Однак, якщо ви будете харчуватися тільки білим картоплею, у вас в кінцевому підсумку буде дефіцит вітамінів і мінералів. Ось тут на допомогу і приходить солодкий картопля. Включення цих "помаранчевих" (батат, солодкий картопля, іноді буває оранжевого кольору, - "ДС") в меню (технічно вони відносяться до іншої таксономічної групи, ніж білий картопля) підвищує шанс того, що споживач картоплі отримає рекомендовану добову дозу вітаміну А, органічного з'єднання, що міститься в моркві, який, як казала мама, допоможе вам бачити в темряві; і вітамін Е. І ніхто з тих, хто сидить на дієті з солодкого і білого картоплі, не захворіє цингу, надзвичайно жахливим захворюванням, яка розвивається із-за нестачі вітаміну С і призводить до випадання зубів.

Однак навіть сидячи на цій дієті, вам все одно доведеться з'їсти дуже багато картоплі, щоб отримати необхідну кількість елементів. П'ять картоплин забезпечать вам всі незамінні амінокислоти, необхідні для вироблення білків, відновлення клітин і боротьби з хворобами. Але якщо не є 34 батату в день або 84 білих картоплин, в кінцевому підсумку ви зіткнетеся з дефіцитом кальцію. Вам також доведеться їсти 25 білих картоплин в день, щоб отримати рекомендована кількість білка. У соєвих бобах міститься більше білка і кальцію, але в них немає вітаміну Е або бета-каротину.

Реклама на dsnews.ua

Звичайно, у картоплі багато недоліків, якщо говорити про його вплив на стан здоров'я, особливо коли ви споживаєте його величезними обсягами. У білому картоплі високий вміст вуглеводів, з-за яких рівень цукру в крові зростає, а потім знижується, що негативно позначається на виробленні інсуліну. Згідно численним дослідженням, люди, які їдять багато цих бульбових, частіше страждають від діабету і ожиріння.

У той же час Ендрю Тейлор схуд - можливо, через те, що менше їв і відмовився від цукру, що не було його головною метою. Він відмовився від більшої частини меню, щоб навчитися отримувати задоволення від життя. І хоча, незважаючи на те, що його картопляний експеримент закінчено, він все ще перебуває в захваті від картоплі. "Це був просто експеримент, і він виявився саме таким, як я хотів", - говорить він.

Жоден дієтолог не підтримав би суто картопляну дієту. Але також вони не рекомендували б харчуватися одним кокосом, капустою, морською капустою або йогуртом. Є причина, по якій ключові правила керівні принципи дієти в США рекомендують вживати в їжу різні овочі, злаки, білки, фрукти і масла. Будете їсти тільки щось одне, і незабаром зіткнетеся з таким же дефіцитом поживних речовин, як і при вживанні в їжу одного картоплі. Різноманітність в їжі дуже важливо, і навіть життєво важливо. Тому їжте не тільки одну печену картоплю, але додайте до неї та інші корисні продукти.

    Реклама на dsnews.ua