• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

МВС Білорусі розповіло, що "прості люди" просять міліцію стріляти бойовими патронами у протестувальників

Реклама на dsnews.ua

Міністерство внутрішніх справ Білорусі заявляє про масові звернення "простих законослухняних людей" до силовиків із закликами до більш активних дій, таких як використання бойових патронів

Про це сказано в повідомленні на сайті МВС Білорусі, передає "ДС".

"Прості законослухняні люди: робітники, пенсіонери, багатодітні батьки, водії громадського транспорту і таксі благають прибрати з вулиць галасливих і агресивних протестувальників, які своїми витівками не дають нормально жити", — сказано в повідомленні.

У МВС опублікували записи нібито телефонних розмов жителів Мінська, які телефонують на лінію "102".

"Добрий вечір. Ось дивіться, будь ласка. Я громадянин Республіки Білорусь. Я ось … мені 42 роки, у мене двоє дітей, я плачу податки, я працюю. Чому через якихось… так, ось зараз слово нехороше … ходунів я повинен добиратися з роботи додому півтори години, тоді як я зазвичай це роблю за 15 хвилин?", — сказав громадянин.

"Ну ось нехай наш шановний міністр внутрішніх справ, там, не знаю, там, президент послухає … Ну не знаю, ну … ось використають там гумові кулі проти цих протестувальників там, я не знаю, там, світлошумові гранати. Нехай використають бойові патрони, ну! 7,62, Калашников, ніхто ж не скасовував його. Пара пострілів у голову — і все, і всі протверезіють. Ну що ж це таке, врешті-решт", — додав чоловік на аудіозаписі.

У МВС Білорусі додали, що "витівки правопорушників" не дають людям нормально добратися на роботу і з роботи.

"Спеціально вибрано час, щоб якомога більше людей страждали від гучних клаксонів і вересків протестувальників, щоб створити ілюзію масовості", — вказують у міністерстві.

"Жоден дзвінок на "102" не залишиться без уваги. Міліція і далі реагуватиме на правопорушення", — обіцяють у МВС.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявил, що якщо режим самопроголошенного президента Білорусі Олександра Лукашенка не вестиме діалогу з протестувальниками — його позбавлять влади.

    Реклама на dsnews.ua