• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

МЗС Австрії викликало "на килим" російського дипломата через скандальний твіт про знищення українців

Міністерство закордонних справ Австрії відреагувало на повідомлення у Twitter постійного представника РФ при міжнародних організаціях у Відні Михайла Ульянова, через який Україна вимагає висилки російського дипломата

Михайло Ульянов
Михайло Ульянов
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні МЗС Австрії у Twitter, передає "ДС".

МЗС Австрії заявило, що обурене заявою росіянина, тому викликало Ульянова на розмову у неділю.

"Ми обурені людиноненависницькими заявами постпреда Росії та його спробами прив'язати те, що прив’язати неможливо. Ми за свободу слова. Але ми також маємо право зайняти тверду позицію проти таких підбурювальних заяв. Тому постпреда Росії Михайла Ульянова викликали в МЗС у неділю", — йдеться у повідомленні австрійського міністерства.

Раніше МЗС України закликало Австрію вислати Ульянова, який опублікував твіт, проінтерпретований багатьма як заклик ліквідувати українців.

Напередодні Ульянов написав пост в Twitter з таким текстом: "Жодної пощади українському населенню". Він опублікував пост, коментуючи подяку Сполученим Штатам від президента України Володимира Зеленського за новий пакет військової допомоги.

Пізніше Ульянов видалив свій пост та заявив, що його зміст неправильно зрозуміли.

"Я маю вибачитися. Я забув, з ким маю справу. Я, звичайно, мав на увазі США з їхнім постачанням зброї та президента України, який буквально вчора заявив, що він відкидає будь-які мирні переговори. Справді, жодної пощади з їхнього боку до українського населення. Це те, що я сказав", — написав російський представник.

Нагадаємо, у липні посольство Росії у Британії у дописі в Twitter виправдало вбивство бійців полку "Азов", заявивши, що вони заслуговують принизливої смерті.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua