• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

На Алтаї горіла таємна резиденція Путіна

У російській республіці Алтай повністю вигоріла будівля на території санаторію, який, за твердженнями журналістів та опозиціонерів, є дачею президента РФ Володимира Путіна

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Фото згорілої будівлі опублікували блогер Амир Айташев та активістка Аруна Арна, повідомляє "ДС" з посиланням на видання "Сірена".

Знімки зроблені з різних ракурсів, при цьому рельєф, що оточує резиденцію, елементи зовнішнього оздоблення будівлі збігаються з тим, що видно на фото.

Причина займання наразі невідома. Сервіси перевірки фотографій не виявили на кадрах слідів обробки. Оперативний черговий ГУ МНС у Республіці Алтай не став відповідати на питання про пожежі в тому районі за останню добу.

Інформація про засекречене будівництво в Онгудайському районі Республіки Алтай з'явилася 2010 року. На реалізацію проекту було виділено близько 3 млрд рублів. Офіційно це санаторно-курортний комплекс "Алтайське подвір'я", який належить "Газпрому". Він є "об'єктом, що особливо охороняється", який "призначений для відпочинку вищих осіб держави". Тоді в "Газпромі" заявили, що комплекс потрібен для "проведення зустрічей із діловими партнерами, корпоративних заходів та прийому закордонних гостей". Про зв'язки комплексу безпосередньо з президентом РФ Володимиром Путіними неодноразово розповідали місцеві опозиційні діячі. За непідтвердженою інформацією, саме тут буцімто знаходиться так званий "бункер Путіна".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua