• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На Філіппінах через сильну повінь евакуювали 15 тисяч людей (ФОТО)

Cильні мусонні дощі, що тривали кілька днів і були посилені тайфуном Ін-фа, затопили столицю Філіппін Манілу і прилеглі провінції

Реклама на dsnews.ua

У деяких частинах столичного регіону Філіппін, де проживає більше 13 млн осіб, вода піднялася до пояса і перекрила дороги для легкових автомобілів, передає "ДС" з посиланням на Reuters і The Guardian.

Щонайменше одна людина загинула.

В місті Марікіна 15 тисяч осіб перебралися до центрів евакуації відразу після тривожного підйому води у великій річці.

Офіційні особи кажуть, що вони з усіх сил намагаються відкрити більше аварійних сховищ, де буде можливим соціальне дистанціювання і вдасться запобігти перетворенню евакуаційних таборів в епіцентри зараження COVID-19.

Мер Марікіни Марселіно Теодоро звинуватив роки незаконних рубок в довколишніх горах і сильне замулення річки в постійних повенях в своєму місті.

Нагадаємо, в середині липня від масштабної повені внаслідок сильних дощів постраждали західна Німеччина та сусідні землі Бельгії і Нідерландів. Ця повінь стала наймасштабнішою катастрофою за останні півстоліття. В результаті повені в Німеччині підтверджена загибель 175 осіб, а загальний збиток може досягти 5 млрд євро.

Кілька високопоставлених німецьких політиків звинуватили глобальне потепління у смертоносній повені в Німеччині та сусідніх країнах.

Також напередодні на заході Індії щонайменше 110 людей загинули внаслідок зсувів та повеней, які виникли через сильні дощі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua