• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

На кордоні зі Словаччиною український водій помер у черзі

У ніч на 27 лютого у Словаччині у черзі на перетин кордону помер 35-річний український водій

Реклама на dsnews.ua

Про це віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників України Володимир Балін повідомив у Telegram-каналі, передає "ДС".

"Ми отримали поки що неофіційну інформацію, що один з водіїв, 35 років, який стояв на території Словаччини в черзі сьогодні помер. Важко сказати, чи напряму це повʼязано з чергами, страйкарів поряд не було.

Він стояв за 100 км від кордону, скільки йому ще було їхати невідомо. Слідство покаже, яка причина смерті", – пояснив посадовець.

За його словами, перевізники, які стоять в чергах з польської сторони намагаються об'їхати блокаду через Словаччину та Угорщину.

"Череда таких смертей продовжується. Я не розумію, чому на це не реагують компетентні органи Польщі і чому не скасовують страйк", – підкреслив Балін.

У водія залишалась родина. Балін зазначив, що це не перша смерть в черзі, та обурився тим, що польські компетентні органи не скасовують страйки.

Як писала "ДС", 16 грудня минулого року на польсько-українському кордоні помер третій водій, який стояв у черзі через страйк польських перевізників

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua