• USD 38.4
  • EUR 41.6
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

На Олімпіаді в Китаї спалах коронавірусу серед спортсменів та чиновників

Щоденна кількість випадків COVID-19 серед спортсменів та офіційних осіб команд на зимових Олімпійських іграх у Пекіні зросла до 19 у п'ятницю – днем раніше було лише два випадки

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Reuters, передає "ДС".

Зазначається, що включно з спортсменами та офіційними особами, 36 співробітників, пов'язаних з Іграми, були заражені: 29 – після прибуття в пекінський аеропорт і семеро вже в "замкнутій петлі", яка відокремлює персонал заходу від публіки.

Головний лікар Ігор Браян Макклоскі сказав, що наразі — піковий період, коли люди прибувають до Китаю. За словами Макклоскі, організатори "впевнені" у своїй системі профілактики COVID-19, і проникнення інфекції до громадськості є малоймовірним.

Згідно з підрахунком Reuters попередніх заяв, кількість випадків серед спортсменів та офіційних осіб команд перевищила кількість випадків серед "інших зацікавлених сторін", включаючи ЗМІ, спонсорів та персонал, вперше з того часу, як 23 січня Китай почав публікувати щоденні дані про випадки коронавірусу, пов'язаних з Олімпійським іграми.

Відзначимо, зимові Олімпійські ігри-2022 відбудуться у Пекіні з 4 по 20 лютого. Збірна України буде представлена на Олімпіаді в Пекіні у рекордній кількості видів спорту – 12, а делегація складатиметься з 45-ти спортсменів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua