• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

На Олімпіаді в Токіо через "Дельту" будуть суворіше контролювати спортсменів

Японія посилить контроль на Олімпійських іграх-2021 у Токіо через випадки зараження штамом коронавірусу "Дельта" серед представників олімпійських делегацій

Олімпійський прапор
Олімпійський прапор / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відомо, що шість осіб з делегацій прибули до Японії, будучи зараженими Дельта-мутацією Covid-19, передає "ДС" з посиланням на The Japan times.

Два випадки були підтверджені серед олімпійської збірної Уганди. Чотири інших випадку були виявлені у делегації з Франції в лютому, у представників Єгипту в квітні, у Шрі-Ланки — в травні, а у представників Гани — в червні.

Тренер з Уганди отримав позитивний результат на COVID-19 по прибуттю і був ізольований від решти групи з дев'яти осіб. Однак захворів ще один член команди, але пізніше.

Масахіса Сато, депутат верхньої палати парламенту Японії повідомив, що команда з Уганди летіла на тому ж літаку, що і близько 80 осіб з Катару. Він висловив стурбованість з приводу затримки з ізоляцією людей, які контактували з інфікованими і сказав, що потрібно контролювати всі рейси.

В результаті уряд заявив, що спортсмени і інші особи, які прибувають для участі в іграх з країн, які вважаються найбільш постраждалими від спалаху Дельта-варіанту, будуть піддані більш суворому нагляду до прибуття і в перші дні одразу після цього. Також було запропоновано посилити заходи проти COVID-19 в правилах прийому спортсменів з-за кордону для тренувань.

Уряд просить міста ізолювати людей, які контактували з людьми з COVID-19 відразу після прибуття, і щоб цих людей доставили на тренувальні бази окремо.

У разі, якщо тренувальна база знаходиться в п'яти або більше години їзди на автобусі, влада зажадала, щоб контактні особи залишалися в готелях поблизу аеропорту. Також люди з позитивним тестом на коронавірус повинні будуть самоізолюватись індивідуально. Їм не дозволять продовжувати тренування, поки тест не покаже негативний результат.

Нагадаємо, Олімпійські ігри в Токіо повинні початися 23 липня. Їх планували провести ще в минулому році, але перенесли через пандемію COVID-19.

Змагання будуть проходити без іноземних уболівальників.

Як писала "ДС", уболівальникам Олімпіади в Токіо, можливо, доведеться пред'явити документи про вакцинацію від COVID-19 або негативний тест, щоб потрапити на олімпійські об'єкти.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua