• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Покарання за гріховність: Лукашенко висловився про коронавирусе в дусі Філарета

Реклама на dsnews.ua
Пандемія коронавіруса є Божим покаранням людям за неналежне ставлення до природи та за спосіб життя

Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко на суботнику в Гомельській області, передає "ДС" з посиланням на БелТА.

"Я колись сказав, що Він (Господь. - ред.) побачив, що ми погано ставимося до екології, до способу життя, який у нас зовсім не відповідає тим критеріями, які повинні бути, і вдарив нас по голові (мається на увазі спалах коронавіруса. - ред.). Тому ми намагаємося якщо не вирівняти ситуацію, то хоча б захистити себе і своїх близьких цими кроками", - підкреслив він.

Лукашенко в суботу відправився садити сосни в райони, охоплені аварією на Чорнобильській АЕС.

Президент Білорусі вважає суботники даниною славної традиції.

"Ось і вся ідеологія: ми пам'ятаємо попереднє, шануємо свою історію, беремо краще і актуалізуємо на тлі сьогоднішніх подій", - сказав політик.

Нагадаємо, згідно з повідомленням Всесвітньої організації охорони здоров'я, Білорусь вступає в новий етап спалаху COVID-19, і країні слід готуватися до гіршого сценарію найближчим часом.

Незважаючи на це, президент Білорусі, ігноруючи пандемію коронавіруса, заявив про необхідність відновити навчання у школах країни.

Як повідомляла "ДС", у березні Почесний патріарх ПЦУ Філарет сказав, що причиною пандемії коронавіруса стала гріховність людства, найбільша серед яких - одностатеві шлюби.

    Реклама на dsnews.ua