• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

НАТО може повернутись до "політики відритих дверей" і надати Грузії ПДЧ в 2021 році

Реклама на dsnews.ua

Саміт НАТО 2021 року розгляне питання повернення до "політики відкритих дверей", в тому числі – надання Грузії Плану дій щодо членства в Альянсі

Про це в інтервʼю Першому каналу Грузії заявив спецпредставник генсека НАТО з питань Кавказу і Центральної Азії Джеймс Аппатурай, передає "ДС" з посиланням на "Грузія-онлайн".

"У НАТО дійсно активно ведеться дискусія про політику відкритих дверей … Я, звичайно, не можу назвати точну дату передачі ПДЧ Грузії. Однак можу підтвердити, що тут, в НАТО, йде дійсно активна дискусія про політику відкритих дверей, і це не буде звичайною заявою, які ми робимо раз в три місяці", — заявив він.

За словами спецпредставника, "політика відкритих дверей на саміті 2021 року буде одним з питань, що обговорюються під час підготовки його комюніке".

Додамо, як повідомляє "Європейська правда", в штаб-квартирі НАТО на технічному рівні досягнуто згоди, що у Грузії є підстави отримати ПДЧ хоч завтра. Більш того, багато хто схиляється до того, що вимоги майбутнього Плану Тбілісі в значній мірі вже виконав, і країна в доступній для огляду перспективі повинна була б стати 31-м членом Альянсу.

Нагадаємо, раніше міністр оборони України Андрій Таран заявляв, що Україна планує отримати ПДЧ в НАТО в 2021 році. Крім того, міністр заявляв, що Україна готова збільшити свою долю фінансування операцій НАТО.

    Реклама на dsnews.ua