• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Навальний, Байден і Брітні Спірс увійшли до списку найвпливовіших людей за версією The Time

Російський опозиціонер Олексій Навальний, який зараз перебуває в увʼязненні, увійшов до традиційного списку 100 найбільш впливових людей світу, складеного журналом The Time

Олексій Навальний
Олексій Навальний
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у публікації The Time, передає "ДС".

У категорії Icons ("Знакові постаті") розміщено есе про Олексія Навального, автором якого став інший російський опозиціонер Гаррі Каспаров.

"У світі, який все більше концентрується на захисті власних інтересів і самозбереженні, Навальний цього року зробив неможливе — він був самовідданим і сміливим", — пише Каспаров.

"Тепер Навальний сидить в одній із найгірших тюрем Росії, його життя в руках диктатора, який, судячи з усіх наявних доказів, вже намагався його вбити за те, що Навальний розкрив корумпованість його режиму, що сягає гротескних розмірів. Навальний не бачив іншого виходу, крім як ризикнути всім, щоб домогтися змін у своїй країні. Навіть всевладний Володимир Путін визнає силу однієї людини, яка не боїться", — додає автор есе.

До цього розділу переліку також увійшли британський принц Гаррі і його дружина Меган Маркл, співачка Брітні Спірс, іранська правозахисниця Насрін Сотуде.

У категорії "Лідери", серед інших, вказані чинний президент США Джо Байден і його попередник Дональд Трамп, лідер Китаю Сі Цзіньпін, президент Ірану Ібрагім Раїсі, прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннетт.

Також до "топ-100" потрапили бізнесмен і винахідник Ілон Маск, актриси Кейт Вінслет і Скарлет Йогансон, архітектор Кенго Кума, режисерка Хлое Чжао.

Як писала "ДС", європарламентська група "Оновлення Європи" висунула російського опозиціонера Олексія Навального кандидатом на премію за свободу думки імені Андрія Сахарова.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua