• USD 38.3
  • EUR 41.6
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

"Навіть Оруелла б знудило": дочка Соловйова виступила проти визнання ЛГБТ у Росії "екстремістами"

Дочка російського пропагандиста Володимира Соловйова Катерина виступила проти визнання в країні екстремістським міжнародного руху ЛГБТ

Катерина Соловйова
Катерина Соловйова / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

На публікацію звернуло увагу російське видання "Верстка", повідомляє "ДС".

"Я обожнюю театр абсурду, але це вже поганий анекдот. Неіснуючі безневинні організації визнаємо екстремістськими, а ХАМАСу влаштовуємо прийоми в Кремлі. Навіть Оруелла б уже знудило від перенасичення. Нагадую, що за домашнє насильство у нас все ще просто штрафи", — написала у соцмережах Катерина Соловйова.

Також після рішення суду вона написала у своєму Telegram-каналі: "Мгла, товариші. Продовжуємо світити".

Соловйова виступає також проти війни, закликає допомагати Україні та росіянам, які хочуть уникнути мобілізації, ставить феміністські спектаклі, танцює на бурлеск-сцені та живе у Москві. Щороку у свій день народження вона публікує в Instagram пост із закликом донататити "Насильству. ні" та "ОВД-Інфо". У 2012 році Соловйова виступила на підтримку фігуранта "Болотної справи" Федора Бахова. У 2019 році висловила солідарність із заарештованим на мітингу актором Павлом Устиновим.

Діяльність отця Соловйова не коментує, посилаючись на безпеку колег.

"Початковою цінністю для мене в даному випадку є безпека моїх колег, які і так постійно стикаються з несправедливістю і вузьколобістю. Мені нічого приховувати, але говорити зараз про мого батька означає наражати на небезпеку не тільки себе і своїх близьких, але і моїх друзів і колег" — каже вона.

Нагадаємо, у четвер, 30 листопада, Верховний Росію визнав ЛГБТ "міжнародною екстремістською організацією", яку необхідно заборонити. Відтепер у РФ можуть ув'язнити і відправити до колонії на 10 років за участь у роботі та фінансуванні ЛГБТ-організацій, за надання їм послуг і навіть за поширення інформації про ЛГБТ-рух, у тому числі й у соцмережах.

Пропагандист Кремля, відкритий гей Антон Красовський, таке рішення Верховного суду РФ підтримав.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua