• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

NBC: США готують кіберудар по російським хакерам

Американська влада розглядає можливість проведення наступальних операцій в кіберпросторі проти російських хакерів, чия діяльність стала загрозою національній безпеці США

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в матеріалі видання NBC News, передає "ДС"

Джерела видання повідомляють, що Білий дім розглядає атаки як загрозу національній безпеці, використовує спецслужби для стеження за іноземними злочинцями і планує наступальні кібероперацій проти хакерів всередині Росії.

"Десь в кінці минулого року всі вирішили, що це піднялося до рівня загрози національній безпеці", — сказав кіберексперт з Центру стратегічних і міжнародних досліджень Джеймс Льюїс.

Агентство національної безпеки почало стежити за деякими іноземними злочинними хакерськими групами влітку 2019 року після зростання числа атак на лікарні та місцеві органи влади. Чиновники уточнюють, що збір розвідданих ставить США в більш вигідне становище, щоб націлитися на групи, якщо президент накаже "нанести удар".

Нагадаємо, Білий дім підозрює російських хакерів в кібератаці на одного з найбільших виробників м'ясної продукції JBS SA, штаб-квартира якої базується в Бразилії.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua