• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

"Не бачу проблеми": У Конгресі США прокоментували застосування F-16 по території Росії

Член Палати представників Конгресу США Джеррі Надлер не бачить причин заперечувати проти того, щоб Україна застосувала F-16 по території Росії, щоб захиститися від атак окупантів

Реклама на dsnews.ua

Про це Надлер заявив у коментарі журналістам, передає "ДС".

"Не розумію, чому Росія вважає, що їй можна вести військове вторгнення на територію іншої держави, а її територія водночас повинна залишатися недоторканною для дій у відповідь", – сказав конгресмен, який представляє в Конгресі Нью-Йорк.

Конгресмен заявив, що "особисто він не бачить проблеми" у тому, що Україна може застосувати отриману від партнерів далекобійну зброю по території Росії.

"Вони борються за своє життя, за свою країну, за демократію, за відновлення світового порядку… Я вважаю, вони мають отримати все, що їм для цього потрібно", – сказав він.

 Як повідомляла "ДС", президент США Джо Байден підтвердив участь Вашингтона в "коаліції винищувачів" — американці планують тренувати українських льотчиків на бойових літаках четвертого покоління, зокрема F-16.

Спікер Командування Повітряних Сил полковник Юрій Ігнат заявив, що кілька десятків літаків можуть бути передані Україні спочатку для вирішення поточних завдань.

При цьому так звану "коаліцію винищувачів" для України очолять Нідерланди та Данія.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua