• USD 41.3
  • EUR 45
  • GBP 53.5
Спецпроєкти

Нетаньягу пообіцяв продовжувати війну, доки ХАМАС не буде знищено остаточно

Ізраїль продовжуватиме бойові дії в секторі Газа, доки ХАМАС не буде знищений та не будуть досягнуті "всі інші цілі"

Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Про це прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив на засіданні кабінету Міністрів, передає "ДС" із посиланням на Politico.

Політик сказав, що цілі ізраїльського уряду включають звільнення всіх заручників, які залишилися в секторі Газа, і забезпечення того, щоб ця територія більше ніколи не становила загрози для Ізраїлю.

"Наша місія — воля полеглих. Ми будемо її підтримувати…

Тому, хто сумнівається в досягненні цих цілей, я повторюю: перемогу нічим не замінити. Ми не припинимо війну, доки не досягнемо всіх цих цілей", – додав Нетаньягу в пості в соціальних мережах.

Видання пише, що США все ще наполягають на тому, щоб Ізраїль погодився на тристоронню угоду про припинення вогню, яку підтримують декілька країн, зокрема Франція, Велика Британія, Єгипет, Катар та Європейська комісія.

Угода включає кілька умов, у тому числі те, що ізраїльські війська виводяться з міст у секторі Газа, видають гуманітарну допомогу та звільняють сотні палестинських ув’язнених в обмін на повернення ХАМАСом частини заручників і захоплених ізраїльських солдатів.

Але терористи ХАМАСу також відмовляються домовитися про те, як мають проходити переговори щодо впровадження режиму припинення вогню.

ХАМАС хоче, щоб переговори були зосереджені на обміні полоненими, тоді як ізраїльський уряд наполягає на тому, що переговори також мають торкнутися демілітаризації сектора Газа.

Як писала "ДС", 24 червня Нетаньягу заявив, що фаза інтенсивних бойових дій проти ХАМАС у секторі Гази добігає кінця, що дозволяє перекинути більшу кількість військ до північного кордону, щоб протистояти ліванському угрупованню "Хезболла".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua