• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

"Нікуди не йду"; Байден заявив, що не зніметься з виборів

Президент США Джо Байден не зніматиме свою кандидатуру на виборах, незважаючи на провал на дебатах з Дональдом Трампом

Джо Байден
Джо Байден / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Байден заявив 4 липня на святкування Дня незалежності США у Білому Домі, який традиційно проходив на галявині, куди сім'я президента запросила військовослужбовців та членів їхніх сімей на барбекю з нагоди свята, передає "ДС" з посиланням на Голос Америки.

Відповідаючи одному з гостей, який закликав його "продовжувати боротьбу", 81-річний президент сказав: "Ви мене не зрозуміли: я нікуди не йду".

"Ми в боргу перед вами", — сказав він, звертаючись до родин військових, яким подякував "від щирого серця".

"У цьому не повинно бути жодних сумнівів. Усі ті, хто служив в армії, були справжніми героями, героями свободи, демократії та Америки. Послухайте, зараз, через десятиліття, ми повинні подивитися на себе і запитати себе: Ми знову виступаємо за свободу?" Ми виступаємо за демократію?, нічого, коли ми діємо разом", — сказав він.

Після вступної промови Джо Байден розповів анекдот про дорожній рух.

"Коли я був сенатором, на автострадах завжди були пробки. Зараз пробок немає", — сказав він, викликавши сміх присутніх.

"Щоб змусити мене замовкнути, мені кажуть: "Дороги перекриті, пане президенте", — сказав Джо Байден, перш ніж залишити присутніх.

Президент США вже не вперше жартує про те, що кожен його крок викликає пробки та невдоволення автомобілістів, бо дороги перекривають, щоб пропустити його значний кортеж.

Як повідомляла "ДС", президент США Джо Байден визнав свій провал на дебатах зі своїм попередником на цій посаді Дональдом Трампом. Байден заявив, що "облажався".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua