• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Німеччина хоче домовитися зі США щодо санкцій проти "Північного потоку-2"

Влада Німеччини буде шукати шляхи діалогу з новою Адміністрацією президента США з питання скасування санкцій проти російського магістрального газопроводу "Північний потік-2"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у відповіді уряду ФРН на запит фракції "Союз-90"/"Зелені", передає "ДС" з посиланням на "РБК-Укаїна".

"Уряд ФРН тісно погоджував проблематику екстериторіальних санкцій з партнерами в ЄС і брало участь в 2020, так і в 2021 році у Вашингтоні в демаршах кількох країн-членів ЄС проти цих санкцій США. Як ЄС і країни-члени, так і уряд ФРН на двосторонній основі продовжить шукати шляхи діалогу з цього питання та з новою адміністрацією США", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 22 лютого стало відомо, що міністерство фінансів США оголосило про введення додаткових санкцій проти Росії через будівництво проекту газопроводу Nord Stream 2 з РФ до Німеччини.

В Німеччині виступили проти відмови Берліна від завершення будівництва "Північного потоку-2" через те, що німецькі компанії "втратять величезні інвестиції". Крім того, відмова від будівництва газопроводу нібито підштовхне Кремль до тіснішої співпраці з Китаєм.

Також повідомлялося, що більше 15 компаній самостійно покинули проект "Північний потік-2" через побоювання потрапити під американські санкції.

Прокладку двох ниток магістрального газопроводу в територіальних водах Данії планують завершити до кінця квітня поточного року.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua