• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Німеччина передумала ділитися з Росією результатами аналізів Навального

Реклама на dsnews.ua

Інститут фармакології та токсикології Бундесверу в Мюнхені відмовився надати Росії результати аналізів Олексія Навального, в пробах біоматеріалу якого були виявлені сліди отруйної речовини з групи "Новачок"

Про це повідомив офіційний представник медико-санітарної служби Бундесверу, інформує "ДС" із посиланням на "Нову газету".

"Додаткова інформація про результати досліджень може дати змогу зробити висновки про конкретні навички та знання Бундесверу щодо відповідних речовин. У такій чутливій сфері це неприпустимо з міркувань безпеки та інтересів ФРН", — прокоментували у службі питання про намір Бундесвера надати дані аналізів Навального на прохання російської влади.

Раніше повідомлялося, що Німеччина задовольнила запит Росії про правову допомогу в справі про отруєння лідера російської опозиції Олексія Навального.

Як писала "ДС", 2 вересня німецька влада виступила з офіційним оголошенням, що російський опозиціонер Олексій Навальний був отруєний отрутою класу "Новачок". Версія отруєння підтвердилася, хоча російська сторона всіляко заперечувала наявність в організмі політика небезпечних речовин.

Міністерство закордонних справ України засудило отруєння російського опозиціонера і наголосило на тому, що "міжнародна спільнота має належним чином відреагувати на цю нелюдську розправу Кремля".

    Реклама на dsnews.ua