• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Німеччина знайшла чергове виправдання, чому не можуть відмовитись від "Північного потоку-2"

Уряд Німеччини не може відразу відмовитися від російського газопроводу "Північний потік-2", адже це загрожуватиме численними позовами про відшкодування шкоди

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила міністерка з питань охорони навколишнього середовища Німеччини Свенія Шульце в інтервʼю Welt am Sonntag, передає "ДС".

За її словами, Німеччина буде мати потребу в газі ще кілька десятиліть. А перейти відразу до альтернативних джерел енергії Німеччина не може.

"Ми не можемо одним махом відмовитися від вугілля, атомної енергії та газу. Нам як і раніше потрібен природний газ для цього і наступного десятиліття. Крім того, ми ризикуємо зіткнутися з позовами про компенсацію у міжнародних арбітражних судах, якщо зупинимо проект", — заявила Шульце.

Нагадаємо, раніше у Німеччині виступили проти відмови Берліна від завершення будівництва "Північного потоку-2" через те, що німецькі компанії "втратять величезні інвестиції". Крім того, відмова від будівництва газопроводу начебто підштовхне Кремль до тіснішої співпраці з Китаєм.

Прокладку двох ниток магістрального газопроводу в територіальних водах Данії планують завершити до кінця квітня поточного року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua